top of page

IN GESPREK OVER FEMICIDE!

di 07 okt

|

Stadstheater De Boemel

Geweld tegen vrouwen stopt niet bij een nieuwsbericht. Vanavond praten we over feiten, verhalen én oplossingen. Met sprekers, ervaringsdeskundigen en een panel o.a. met de politie en Sterk Huis. 👉 Kom luisteren, praten en meedoen. Samen kunnen we FEMICIDE stoppen! Iedereen is welkom, meld je aan!

Gratis event
Kom genieten...!
IN GESPREK OVER FEMICIDE!
IN GESPREK OVER FEMICIDE!

Tijd en locatie

07 okt 2025, 20:00 CEST

Stadstheater De Boemel, Burgemeester Brokxlaan 8-76 5041SB Tilburg, Nederland

Over het evenement

IN GESPREK OVER FEMICIDE!


Geweld tegen vrouwen stopt niet met een nieuwsbericht. Femicide vraagt om blijvende aandacht én actie.


Daarom organiseren wij op dinsdagavond 7 oktober in Stadstheater De Boemel een indringende en informatieve avond over dit onderwerp.

Samen met verschillende partijen uit de gemeenteraad – waaronder ons raadslid Aziza, die zich hier al vaker hard voor maakte – gaan we in gesprek over feiten, verhalen en vooral: wat wij als samenleving kunnen doen om dit onacceptabele geweld te stoppen.


Tijdens de avond spreken deskundigen en ervaringsdeskundigen. Aansluitend is er een paneldiscussie met vertegenwoordigers van onder andere de politie en Sterk Huis.


Deel dit evenement

bottom of page